poniedziałek, 23 lipca 2012

tak letnie:)

mojemu synkowi do zabawy potrzebna jest: woda, piasek, foremki do piasku, piasek i kamyczki! zestaw idealny, a jeszcze jakby jakiś mały basenik dorzucić i dziecka nie ma:)
tak było wczoraj. dziś też cieplutko i tak też zapowiada się cały tydzień. jednak wolę to ciepełko. mam nadzieje, że ogrom plaży Dziwnowa i jeszcze większy ogrom Morza Bałtyckiego wciągną syna na maxa i nie będzie się nudził, oby tylko pogoda nam dopisała.

6 komentarzy:

 1. Kochana chyba wszystkie dzieci uwielbiaja takie zabawy;)) u nas dzis sloneczko ale troszke chlodniej przez wiatr, jednak podobno od jutra ma byc cieplutko;) kiedy wyjezdzacie? my tez jedziemy, my za tydzien w pon ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hehe Wiktora wciągnął ogrom plaży i morza. W ogóle nie chciał wracać z plaży do domu :) I ciągle tylko wołał "Mamo oć na plazie". Więc skoro już teraz lubi pasek, wodę i kamyczki to w Dziwnowie będzie miał istny raj :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super u nas też ciepełko. To dopiero pierwszy dzień ale mam nadzieję, że się utrzyma! Takie upały jak poprzednio były, by przesadą.

  My w tamtym roku jak byliśmy nad Bałtykiem, to Kacper płakał jak moczyliśmy mu nóżki w morzu. Ale w tym roku chodził po basenie, choć miał wody po szyję. Ba! nawet próbował nurkować :p Więc pewnie Matt będzie zachwycony.

  OdpowiedzUsuń