piątek, 21 września 2012

o lekarzach

tak jak pisałam, we wcześniejszej notce, byliśmy w dniu wczorajszym u pediatry, zarejstrowałam syna tydzień temu do dzieci zdrowych, a on w środę obudził mi się z katarem, a w czwartek z kaszlem, masz ci los....teraz biedny, nosek zatkany, ale w  oskrzelach czysto, także to tylko przeziębienie. ponad to rozmawiałam z Panią doktor o tych niespokojnych nocach dała skierowania do neurologa i na 11 października jedziemy do naprawdę dobrej neurolog. mój mąż, a raczej jego mama twierdzili, że syn ma krzywe nogi no i zapytaliśmy i o to, okazało się, że ma płaskostopie i coś z kolankami i dostaliśmy skierowanie do ortopedy....krzywe nóżki są też od pampersa. no i obuwie musi być odpowiednie. czeka nas niespokojny październik. 
aha jeśli chodzi o lęk przed Panią doktor. to jest. dużo mniejszy, ale jednak. na koniec Matt nawet zrobił papa i wysłał doktorce buziaczka. ale wcześniej był ryk!


a dziś synek ma imieniny :))) 
!!

2 komentarze:

  1. Wszystkiego najlepszego dla Mateuszka! Dużo zdrówka przede wszystkim:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dla Jubilata wszytskiego najlepszego, dużo zdrówka w tej sytuacji i wirtualne buziaki :* :* :* Nasz Mały też śpi niespokojnie, w tym sensie że się wierci,kręci,przekłada ... na szczęście ma łóżeczko turystyczne oraz nie budzi się. Przesypia całą noc od 21 do 7 rano. Ale u nas powiazała to Dermatolog z Jego atopową skórą.
    Pytałaś o fryzurę Milana. Mój mąż mu ścina włosy ... Mały to uwielbia, siedzi jak zaczarowany, hipnoza normalnie. A w ruch idzie i maszynka i nożyczki. Ma rok i 4 miesiące a mi ciężko jest już teraz zliczyć ile razy miał ścinane włoski. On ogólnie lubi, robić sobie fryzury na wodę :)myć włosy, czesać ...mały Elegant :)
    pozdrawiamy

    OdpowiedzUsuń