czwartek, 22 sierpnia 2013

P jak PRZEDSZKOLE

w Naszym miasteczku przedszkole na okres wakacji udostępnia plac zabaw dla wszystkich dzieci:) tak sobie chodzimy z Mateuszkiem, On się ładnie bawi. Przedszkole jakiś czas było zamknięte w tym okresie. Natomiast dziś tadam otwarte drzwi, leżaczki na zewnątrz, pomyte, suszą się, Panie się krzątają. No długo nie musiałam myśleć, pościągałam Nam buty i poszliśmy na obchód do przedszkola. Jaki Mateusz był szczęśliwy mówię Wam :) z bananem na ustach oglądał sale i było wielkie 'łaaaaaał' jakby dzieciak w domu zabawek nie miał haha, ale wiadomo tam inne, no i taka Pani nas zapytała co tam jak tam, to rozmawiamy i okazało się, że to właśnie będzie Wychowawczyni synka mojego. sala nr 2. ładna, pachnąca, świeża. Mateusz usiadł do zabawek, później poszedł z Panią z łazienki, umył rączki, Pani pokazała mu gdzie się siusia, szafeczki i naklejki, latał od sali do sali, cieszył się, uśmiech mu nie schodził z twarzy, bardzo się cieszyłam.
niestety nie ma u Nas dni otwartych. nie wiem jak Mati będzie się zachowywał wśród dzieci na dodatek bez nas. co dzień tłumaczę mu, że On będzie w przedszkolu się bawił z Panią i dziećmi, a ja i tatuś będziemy w pracy a jak zje obiadek z dziećmi to my przyjedziemy do Niego. to na razie jest pozytywne 'tak mamo' :))

a ostatnio nawet słodkie 'mamuś' :)

także troszkę kamień spadł mi z serca, oby do listopada bo od 4 Mati będzie przedszkolakiem :):)

5 komentarzy:

 1. 5,5 godziny za darmo, kazda następna 2,60
  pelne wyzywienie 6,70 za dzien

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie że Mateuszek może zapoznać sie z tym miejscem. A ty się nie stresuj, na pewno Mati przywyknie i nie będzie chciał jeszcze wracac do domku;) Trzymam za niego kciuki;*

  OdpowiedzUsuń
 3. synek napewno sobie poradzi:) ale dużo też zależy od pani jedna to taka super miła a inna nie sobie w kasze dmuchać, ważne żeby mu sie spodobało;)

  OdpowiedzUsuń