poniedziałek, 9 marca 2015

wiosna

wiosna, czuć wiosnę:)
 
nawet w portfelu. bo jak podali, że już ma być ponad 10 st stwierdziłam, że czas na zmianę butów z kozaków na wiosenne, i okazało się, że wszystko syna mojego ciśnie, to wsiedliśmy w auto i do galerii.... butów takich wiosennych w sieciówkach brak, mam na myśli zakostkę, już królują adidasy i baleriny, no i kupiłam w ostateczności jedne adidaski krótkie, a jedne za kostę ale takie adidasowe...eh kurtka też lżejsza, czapka cieńsza, bo we wczorajszym słońcu to można było się zakochać :)))
 
na dzień kobiet dostałam pyszne śniadanko, kawkę jak lubię no i bukier kwiatów :) moi mężczyźni się postarali, Mati obdarował w niedzielę babcie i ciocie tulipanem czerwonym, a dziś w przedszkolu jako jedyny miał dla swoich Pań po tulipanku :))) cieszył się, że może wręczyć kwiatki, uściskał panią i był zadowolony!
 
w poniedziałek w pracy jak zwykle młyn i kocioł...każdy coś chce, każdy o coś pyta, a telefon ciągle dzwoni ;) ale bynajmniej mi się nie nudzi.
 
 
pozdrawiam ciepło i słonecznie!

2 komentarze:

  1. oby ta pogoda zagościła na dłużej u nas:) o prosze jaki romantyk z kwiatkiem rośnie fajnie że się nie wstydzi. U mnie sąsiad jak miał isc z kwiatkami do szkoły to płakał jak mu mama kazała hi hi

    OdpowiedzUsuń
  2. A u nas nadal snieg. I polezy jeszcze troche, bo chociaz w dzien temp. dochodzi do 10 stopni, to w nocy spada do -3...

    Ja tez poprzymierzalam dzieciakom kurtki z jesieni, ale ze kupowalam "na wyrost" to jeszcze sa dobre. Teraz czas na przymiarke butow.

    OdpowiedzUsuń