niedziela, 20 listopada 2011

sprostowania

wiecie co jakieś jaja, co wchodziłam na bloga to miałam od 4 notek ciągle pod notką, że mam 0 komentarzy i tak zaczęłam się zastanawiać o co chodzi wchodzę na ustawienia bloga i musiałam dać jakąś modernizacje....a już myślałam, że mnie nikt nie odwiedza hehe :) pytacie jak kuzyn Matiego, to tak: jest po operacji, oprócz przełożenia pni miał ubytki w dwóch miejscach w serduszku, wszystko zrobili co zamierzali, operacja się udała, był w śpiączce farmakologicznej parę dni, wybudzili go, oddycha sam :) a to najważniejsze no i dużo sika a to znaczy, że jest dotleniony normalnie, w szpitalu byli 2 tygodnie, od piątku są w domu, zaleceń maleńki dostał mnóstwo, pielęgnacja takiego dzieciątka i wszystko wszystko z nim związane wymaga wiele, nikt nie może się do niego zbliżać, tylko jego rodzice, ma być w 1 pokoju, kontrola w łodzi raz w miesiącu, mają załatwić pediatrę żeby raz w tygodniu była u małego, i teraz trzeba czekać czy aorta będzie rosła razem z nim jeśli nie to czeka go następna operacja, ale miejmy nadzieje, że skończy się na tej jednej, są już w domu także lepiej się każdemu w domu dochodzi do siebie i do zdrowia, przy rodzinie wiadomo też lepiej. nie mogłam sobie odmówić i poszłam odwiedzić kuzynkę i małego, zerknęłam minutkę a on taki maleńki, bezbronny, w piątek też skończył miesiąc.

ps. mama Kini podaj adres bloga, chcę czytać i zaglądać. 

3 komentarze:

 1. Kochana ja mam bloga zablokowanego...
  anka080@op.pl - napisz maila i swoj adres email, posle zaproszenie ;)) bedziesz mogla zagladac do woli ;))
  super ze wszystko poszlo zgodnie z planem, jak tak czytam te notki to az serce sie kraje, wspomina mi sie moja Kinga jak byla taka jak kuzyn Mateuszka.. :( tez wyszla ze szpitala jak miala miesiac..

  OdpowiedzUsuń
 2. takie malenstwo operowane to zawsze jest bol na moje serce, jak mowilas wczesniej dziwnie ze tego nie wykryli na USG, to bardzo przykre

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrówka małemu życzę, trzymam kciuki, żeby już żadnej operacji nie musiał przechodzic.

  OdpowiedzUsuń