środa, 25 kwietnia 2012

o sobie

wiecie co? dobrze jest mieć młodszą siostrę, która podąża za modą jak szalona, a jak i za modą to i także za kosmetykami, i tak oto do domu naznosiła lakierów do paznokci w jakich byście tylko chciały kolorach! odważne nawet co niektóre. i tak mam dziś paznokcie w kolorze mięty - piękny kolor.
(paznokcie nie moje, zdjęcie z neta ściągnięte, chciałam pokazać kolorek) ładny, co nie??
tak swoją drogą to mieszkam w miasteczku gdzie jest 1200 mieszkańców i nie mamy kosmetyczki, szkoły,  sklepy, drogeria, apteki, kościoły, dwa zakłady fryzjerskie, młyn, zakłady usługowe a kosmetyczki nie ma - nie wiem czemu. bo nawet nikt nigdy nie próbował takiego zakładu otworzyć, ani w żadnym z zakładów ani w ogóle. a szkoda. i szkoda też, że człowiek nie ma takiego fachu w ręku już pomysł na biznes by był! :) a ja lubię mieć zrobione brwi - regulację z henną - niestety nie mam do tego ręki, zawsze jedna brew jest inna od drugiej a henny nawet sama nie próbowałam sobie robić bo się boję. dlatego jak jadę do miasta gdzie w salonach kosmetycznych mogę wybierać jadę właśnie na brwi i tak dziś zrobiłam coś dla siebie - siedzę w wymalowanymi paznokciami i pięknymi brwiami :) hihi


3 komentarze:

  1. a juz myslalam, ze to Twoje paznokcie i juz chcialam Ci pogratulowac pieknie zadbanych paznokci, choc dla mnie i tak za dlugie;p i kolor sliczny;D fajnie tak czasem zrobic cos dla siebie;))

    OdpowiedzUsuń
  2. ja myślałam że to Twoje pazurki:) kolorek ładny u mnie wieś a są 3 zakłady kosmetyczne:P

    OdpowiedzUsuń
  3. kolorek śliczny! a ja zrobiłam wczoraj podobnie jak Ty (brwi i pazurki) tyle, że sama w domku ;)

    OdpowiedzUsuń