piątek, 17 sierpnia 2012

relacja 4 - podróż

już w domu :(  a w związku z tym, mamy za sobą podróż w jedną i drugą stronę. w obydwie zajęła nam po 5,5 godziny :) jestem dumna a nawet DUMNA ze swojego syna, który dzielnie znosił jazdę autem przypięty do fotelika - wiadomo marudził, ale moja głowa pełna pomysłów nie dała mu się nudzić - hihi. no ale o podróży miało być. stwierdzam iż ludzie za kierownicą są bezmyślni, nieodpowiedzialni i nierozsądni - oczywiście nie wszyscy, ale ci którzy wyprzedzając na trzeciego nie myślą o tym, że mogą zrobić krzywdę sobie, komuś z przeciwka, oraz np. nam jeśli by się nie zmieścił przed nami. bo mieliśmy dwa razy taką sytuacje. w ogóle jedzie kolumna aut, tirów, a ktoś wyprzedza a później się wciska, po czym szybciej nie będzie bo i tak spotykamy się na światłach bo czy my jedziemy 90 a on 100 km/h to nie ma znaczenia. powiem szczerze, że już nie dziwię się, że tyle ludzi ginie na drogach, serio. podróż jest stresująca przez takich piratów drogowych. trzeba mieć oczy do okoła głowy. ale najważniejsze, że jesteśmy cali w domu.

4 komentarze:

 1. ciesze sie, ze dotarliscie do domu cali i zdrowi.. a o tych piratach drogowych to duzo sie ostatnio slyszy ehh...

  OdpowiedzUsuń
 2. masz rację tyle idiotów jeździ po drogach i nie zdają sobie sprawy że mogą zrobić krzywdę niewinnym ludziom....:? ważne że już w domu pozdrawiamy:*

  OdpowiedzUsuń
 3. najwazniejsze ze jestescie cali i zdrowi no i ze wakacje sie udały!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety, niektórzy powinni robić prawo jazdy jeszcze raz. Zdali nie wiadomo jak, a teraz są zagrożeniem na drodze dla innych pojazdów.

  Zapraszam również do siebie :)

  OdpowiedzUsuń