poniedziałek, 14 października 2013

nowinki

dziś Dzień Nauczyciela i w szkole wolne, także 'na służbie' mamy chrześnicę męża - która normalnie chodzi do szkoły 8 lat ma w końcu :) no i mojego Syna nie ma hehe :)) bawią się w pokoju, Ona świetnie się nim zajmuje, dużo do niego mówi, opowiada, wymyśla zabawy, z byle jakiej zabawki potrafi urządzić fascynującą zabawę, właśnie z pokoju słyszę Sto Lat hmm ciekawe kto ma urodziny :))) Mateusz uwielbia swoją Nianię - bo tak ją nazwał, nie umie powiedzieć Oliwka, ani nawet Ola hehe Niania i już :)))

dziś mój Synalek kończy dwa i pół roku :)) Mądry mój Synek. co dzień mówi więcej, sam z siebie, ja go nie uczę. naprawdę mnie zaskakuje.

chodzimy z sąsiadką na fitness :) dwa razy w tygodniu. Chodakowską trochę odpuściłam eh ale znowu zacznę ćwiczyć. na pewno! 

no to już nie wiem co pisać, słyszę, że zupa mi bulgocze także lecę do kuchni:)

pa

2 komentarze:

  1. ja też zauważyłam że dla Przemka dzieci w jego wieku mogły by nie istnieć a starsze to są dla niego autorytetem i tylko z nimi zabawa jest super....

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzieci najlepiej sie z dziećmi dogadują;) A taka 8latka ma pomysłów co nie miara, więc nie dziwię się, że miałaś spokój;)
    U nas również nowości;)

    OdpowiedzUsuń