środa, 12 listopada 2014

co u nas ;)

nadaję z pracy po 4 dniach wolnych :) 
w weekend byliśmy tu :) na zabawie z męża pracy. magiczne miejsce, bardzo tam pięknie, szkoda, że to listopad i za ciepło nie było, ale wybawiliśmy się wiecie jak na weselu przy orkiestrze, przy pysznym jedzeniu i w fajnym towarzystwie ('chłopy' z męża pracy + ich żony). mąż odchorował do poniedziałku - wiecie kaca. wyjazd z kolegami z pracy...alkoholu poszło....nie będę opowiadać. mi tam nic nie było,oprócz kataru :/ Mati został z moimi rodzicami, to tylko jeden dzień i noc i w ndz o 14 byliśmy z powrotem, bałam się jak to będzie, bo on miał taki nastroje, że raz się cieszył a raz płakał, że chce z nami jechać. ale ogólnie znowu wyszło, że ja panikuję, bo dziecko było przeszczęśliwe :))))

przed weekendem odwiedziłam okulistę, a po weekendzie optyka. i 380 zł jestem biedniejsza, drogi interes okulary, ale jak mi się wada pogłębiła może niby nic -1,0 a wcześniej miałam -0,5. teraz widzę wyraźnie. a Syn się nie może do mnie przyzwyczaić haha. niby nie mogę nosić cały czas tylko do kompa (czyli praca 6godz) do tv i jazdy samochodem. a dziś mi większość mówi, że mi do twarzy i że ładnie i ogóle tak mi miło:)

Matuś w p-kolu, scen rano nie było, tylko przed salą zaparł się jak wół nie chciał wejść, no ale pani jakoś go zagadała i poszedł. trochę się smarka - no ale kto o tej porze się nie smarka. ciepło, zimno, wieje, deszcz wszystko na raz. już bym wolała zimę i mróz.

5 komentarzy:

 1. Przesliczny palacyk!

  Czesto czytam o imprezach sluzbowych na blogach i zazdroszcze jak cholera! U mnie raz do roku jest Christmas Party, a u meza nie ma nawet tego... :/

  OdpowiedzUsuń
 2. super... tez bym sie chciala wybrac na taka zabawe.. ciekawe czy nam sie uda w styczniu gdzies wyskoczyc;)) zobaczymy... a Mati w koncu na calego przyzwyczai sie do przedszkola;)) buzka:*:*

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie chciałam napisać, że znów panikujesz, a synek cudo, musisz bardziej w niego wierzyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie miec dziadków u których mozna zostawic dzieciaczka :) nie ma sie co martwic z nimi sie krzywda nie stanie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=38712441

  zapraszam, moze cos sie podoba :)

  OdpowiedzUsuń