wtorek, 14 kwietnia 2015

4!

14.04.2011 godz. 15:35 Twoje oczy świat ujrzały. Świat, a raczej jego malutką część bo była to przecież sala szpitalna, a po chwili poznałeś swoją mamę, swoim krzykiem oznajmiłeś, że jesteś, później tatę, który obfotografował pierwsze mierzenie, kąpanie. z dnia na dzień poznawaliśmy siebie. nie powiem pierwszy rok Twojego życia najłatwiejszy nie był, czarł prysł i wszystko to co wyczytałam i się naoglądałam w telewizji mijało się z rzeczywistością, nijak się miało do tego co było. późnieju już z góry, z dnia na dzień, miesiąca na miesiąc zrobiłeś się fajnym bobasem, a teraz chłopcem z którym można normalnie porozmawiać, wygłupiać się, pobawić, można prosić o pomoc, brykasz, łobuzujesz, ale jeden Twój uśmiech i wszystko staje się łatwiejsze.
zdrówka Synu Ci życzę, spełnienia marzeń i samych słonecznych dni, wypełnionych uśmiechem i radością - byś zawsze był szczęśliw i by otaczali Cię życzliwi, otwarci ludzie, KOCHAM CIĘ!
4 latka!
 
 

3 komentarze:

  1. Jejku pamiętam jakby to było wczoraj kiedy przeżywałam razem z Tobą Twoją ciążę :) A to już 4 lata!! Wszystkiego najlepszego dla Mateuszka! Duża radości i zdrówka

    OdpowiedzUsuń
  2. 100 lat sliczny torcik:) a Mateuszkowi spełnienia marzeń!!!:*

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo ładny wpis. Również dołączamy się do życzeń dla Mateusza. Miło czyta się teksty pokazujące jakim dziecko może być darem od lostu i jak wiele może dać szczęscia.

    OdpowiedzUsuń