piątek, 30 grudnia 2011

podsumowanie

to przyszedł czas na podsumowanie roku 2011. był to niewątpliwie jeden z najlepszych w moim życiu, z którego jestem dumna, ba bardzo dumna. mianowicie w kwietniu pojawił się na świecie Syn - cząstka mnie, moje największe szczęście, będąc w ciąży zaliczyłam sesje zimową, później gdy Matt był na świecie zaliczyłam sesję letnią, a drugim z największych wydarzeń tego roku była obrona pracy magisterskiej ach. teraz mój czas i moje życie to Syn. rok 2012 nie umiem powiedzieć jaki będzie, nie chcę też nic planować, bo to właśnie On będzie wyznaczał nasze życie. czy mam postanowienia hmm no chciałabym zrzucić parę kilo, chciałabym pozwiedzać zakątki naszego województwa (jak syn w końcu przekona się do jazdy samochodem), a przede wszystkim chciałabym aby zdrowie nas nie opuszczało, bo to jednak najważniejsze, cieszmy się każdym dniem, nie warto się boczyć, życie jest tylko jedno, spełnienia marzeń! 
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

3 komentarze:

 1. O tak.. dla nas tym najszczesliwszym rokiem byl 2010 rok, gdy na Świat przyszla nasza corka;)) choc bylo ciezko, ale dalismy rade;) ten rok tez podsumowalam, podsumowanie jest na moim blogu ;) zapraszam;*
  pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja życzę, żeby te wszystkie postanowienia noworoczne się spełnily / Madziulka

  OdpowiedzUsuń
 3. Oby wszystkie z Twoich Marzeń/Planów się spełniły ;*

  By ten nowy Rok był jeszcze piękniejszy...pełen pięknych wzruszeń, miłosnych uniesień. Wypełniony po brzegi szczęściem przede wszystkim tych Naszych Kochanych Szkrabów :)

  OdpowiedzUsuń