poniedziałek, 12 grudnia 2011

przedŚwiątecznie

już za chwilę Święta, a teraz przedŚwiąteczna gorączka wszędzie, w sklepach pełno zabawek, ozdób choinkowych, choinek czy światełek. a ja jestem daleko w lesie z prezentami, a to jest jak zwykle odwieczny problem, ale powiem Wam, że my z rodziną spędzamy święta w licznym gronie i zawsze było tak, że każdemu robiło się prezenty - także wydatek był, wiadomo nie były to jakieś mega drogie gadżety, ale dla 20 osób, a w tym roku ciocia wymyśliła losowanie :) także już jesteśmy po losowaniu, mamy swoich ludzi z rodzinki i to jest fajny pomysł. ale oprócz tego, sobie w domu też robimy: dla męża, dla rodziców, rodzeństwa. a dla Mateuszka:
:) fajne? u nas wsumie śniegu ani widu, ani słychu :P ale na pewno nas nie ominie także będziemy się wozić :) dla męża zamówiłam kalendarz z naszymi zdjęciami :) coś pięknego, fajna pamiątka no i samemu można wykonać projekt, mam nadzieje, że mu się spodoba. więcej pomysłów nie mam. ale coś się wymyśli.
Mama Kini, oraz Kacperkowa Mama proszę o zaproszenia do Was na:
19kdw87@gmail.com

8 komentarzy:

 1. Sanki to fajny pomysł :) Wiktor też dostał w zeszłym roku sanki z takim śpiworkiem i nawet kilkanaście razy udało się nam pojeździć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super pomysł z tymi sankami, żeby teraz pogoda Wam dopisała. I nam wszystkim, bo ja chcę białe święta :) Zaproszenie wysłane.

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczny prezent.. mty tez zawsze robimy kazdemu prezent.. czasem to jest uciążliwe, bo nie wiesz co kupic.. no my jeszcze zamowimy na allegro prezent dla Kini i juz wszystko tylko musimy sie pospieszyc bo od 16grudnia gdy sie zamawia to prezenty nie przyjda na swieta ehh.. pozdrawiam:*

  OdpowiedzUsuń
 4. Laura też w tym roku dostanie sanki ale od dziadków, właśnie dzisiaj kurier ma przywiezc. Super sprawa teraz z tymi sankami i spiworek i oparcie i rączka do pchania także sanki na pewno przydadzą się na długie lata;)

  OdpowiedzUsuń
 5. super sanki my też mamy podobne a pomysł z kalendarzem trafiony na pewno się spodoba mi planujemy na dzień babci i dziadka taki prezent zrobić:)

  OdpowiedzUsuń
 6. We Francji sniegu raczej nie bedzie, a jak bedzie to chyba zwariuje ze szczescia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale chodzi Ci o nagłówki czy ogólnie szablon jak się zmienia?

  Jeśli chodzi o nagłówek to mogę Ci zrobić jakiś, wystarczy, że wyślesz zdjęcie :)

  Zmiany nagłówka:
  Projekt->Nagłówek i tu masz do wyboru obrazek z neta lub komputera.

  Zmiana szablonu:
  Projekt->Projektant szablonów->Szablon i potem Tło i wybierasz sobie jakie chcesz.

  Jak czegoś nie wiesz to napisz do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajne te sanki. Szkoda, że moja Zosia jest w tym roku na sanki jeszcze za mała :-/

  OdpowiedzUsuń